Dorost ve Zruči

16.12.2023

V sobotu 16. 12. jsme pořádali turnaj dorostenecké II. ligy ve Zruči nad Sázavou.

Tým VKC nastoupil k prvnímu zápasu proti týmu Brno "B", které na Vembloudy vletělo v ostrém tempu. Koše padaly jako soušky ve vichřici, ale vichřice vála jen ve směru z Brna na Kolín. Na konci zapasu na tabuli stál výsledek 3:26 a jen o fous jsme splnili cíl pro druhý poločas - nedostat 30.

Před druhým zápasem došlo k obměně sestavy, což týmu prospělo. Soupeřící tým z Koblova, pod pevnou rukou Míši Háka, vembloudím dorostencům v prvním poločase utekl o pět košů. V poločase druhém jsme však byli důstojným soupeřem. Ve 4. herní části jsme dokonce nastříleli stejný počet košů jako Koblov. Vembloudi předváděli v druhém zápase pěkný korfbal, který vzbuzoval emoce nejen u diváků, ale i u trenéra kolínského týmu. Gejzír emocí vyústil až ve žlutou kartu pro kolínského trenéra za komentování výkonu rozhodčích. Výsledné skóre bylo 6:13.

Vembloudi si tedy z domácího turnaje body nevezou, hlavu však nevěšíme, příště peníz naprší.